Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 12:22:59

Матері-героїні отримали державні нагороди

13.07.2016   08:17Агенцiя

Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч вручив нагрудні знаки іще шістьом матерям Чернігівщини, яким напередодні було присвоєно почесне звання "Мати-героїня".

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку високу державну нагороду отримали:
Надія Іванівна Бордей – матір п’яти дітей, село Куковичі Менського району;
Оксана Олексіївна Гаро – матір шести дітей, село Данине Ніжинського району;
Оксана Євгеніївна Пєскова – матір п’яти дітей, село Синявка Менського району;
Ганна Іванівна Пономарьова – матір п’яти дітей, місто Семенівка;
Наталія Анатоліївна Ушенко – матір шести дітей, село Калюжинці Срібнянського району
Ірина Анатоліївна Фещенко – матір восьми дітей, місто Корюківка.

Звертаючись з вітальним словом, Валерій Куліч побажав матерям та їхнім родинам здоров’я і добробуту.

Після офіційної частини відбулося неформальне спілкування учасників зустрічі.

До речі, крім нагрудного знаку і почесного звання «Мати-героїня», жінки отримують разову винагороду та, згідно із Законом України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», встановлюється пенсія за особливі заслуги у вигляді надбавки розміром 35 – 40 відсотків до пенсії. Також, з метою підтримки багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше дітей, в області діє програма з реалізації Стратегії демографічного розвитку Чернігівської області.

Цьогоріч в рамках програми матеріальну допомогу на поліпшення умов життя вже отримали 22 родини з 65, які заявили про таку необхідність, повідомила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Ніна Лемеш.

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини