Злодій викрав у бабусі харчі і погрожував ножем аби та не зверталася до поліції
Як повідомила потерпіла, вночі до її будинку проник сусід та здійснив крадіжку харчів. На місце пригоди негайно була направлена слідчо-оперативна група в повному складі.
Прибувши за вказаною адресою, правоохоронці встановили, що 45-річний односелець заявниці зловживає спиртними напоями. Близько третьої години ночі він розбив вікно у будинку бабусі та проник всередину.
Понишпоривши по кімнаті, зловимисник знайшов харчові продукти та поцупив їх, після чого покинув місце злочину. Шокована жінка не одразу звернулася до поліції, бо зранку непроханий гість повернувся знову й, погрожуючи ножем, наказав жінці, щоб та мовчала.
Для затримання зловмисника по «гарячих слідах» поліцейські вжили невідкладні оперативні заходи. В результаті професійних та злагоджених дій правоохоронцям вдалося затримали зловмисника. Той не став заперечувати своєї провини і зізнався у скоєному.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище).
За вчинення злочину чоловіку загрожує кримінальна відповідальність. Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.