Отримання чергового звання – мрія молодих співробітників колоній Чернігівщини здійснилась
В управлінні ДПтС України в Чернігівській області відбулася значуща подія для співробітників органів та установ виконання покарань області – отримання звання.
Відповідно до Закону України «Про Державну кримінально-виконавчу службу України» та Закону України «Про Національну поліцію» 9-ти молодим лейтенантам внутрішньої служби було присвоєно чергові звання середнього начальницького складу – старший лейтенант внутрішньої служби.
На урочистій нараді начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов вручив нові погони співробітникам.
Трішки хвилюючись, але впевнено роблячи крок, струнко виходили підтягнуті молоді чоловіки та жінки за новими погонами. Пенітенціарії, отримуючи новенькі погони з зірками запевняли: «Служу українському народові!».
Валерій Михайлович Пісклов побажав старшим лейтенантам і надалі гідно нести службу, добросовісно виконувати свої професійні обов’язки, рівнятися в роботі на кращих та не зупинятись на досягнутому, добробуту вдома, щасливої долі та впевненості на обраному шляху.
Останні новини Чернігівщини
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.
16 січня: цей день в Україні і світі 08:30
День 1423 Російська агресія - Day 1423 Russian aggression
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.