Чернігівська міськрада пропонує друкованим ЗМІ взяти участь у тендері
Розпочався прийом заявок для участі у процедурі відкритих торгів для закупівлі Чернігівською міською радою послуг з висвітлення її діяльності друкованими засобами масової інформації.
Відповідне оголошення та вся тендерна документація розміщені виконавчим комітетом Чернігівської міської ради на офіційному загальнодержавному веб-порталі «Державні закупівлі» 6 липня.
Номер оголошеня 141909.
Кінцевий термін прийому заявок – 10.00 год. 4 серпня. Розкриття пропозицій – цього ж дня о 12.00.
Згідно з тендерною документацією, в учасника торгів має бути:
- сфера розповсюдження: м. Чернігів;
- мінімальний тираж (наклад) видання: не менше 1500 примірників;
- мова видання: українська;
- періодичність видання: не рідше 1 разу на тиждень;
- цільове призначення і тематична спрямованість: суспільно-політичне та (або) інформаційне, та (або) рекламно-інформаційне;
- спосіб розповсюдження: за передплатою.
Серед видань, які відповідають цим критеріям та подадуть повний пакет документів за умовами тендеру, переможе те, яке запропонує найнижчу ціну за 1см² друкованої площі.
Відкриті торги проводяться відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель».
Довідково:
Перелік матеріалів, які публікуються міською радою у визначеному друкованому виданні, передбачений спеціальною «Програмою з інформаційного забезпечення …». Йдеться про:
- опублікування актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування (нормативно-правових та індивідуально-правових актів);
- опублікування статистичних даних про соціально-економічний розвиток міста, звітів про виконання актів органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб;
- поширення офіційних повідомлень органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб;
- створення офіційних, святкових матеріалів з нагоди визначних подій та дат;
- опублікування щоквартальних звітів про діяльність депутатських фракцій (в межах 20 % коштів, залучених на виконання Програми).
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.