Автопригода на трасі. ФОТО
16 квітня поточного року близько 16:00 сталася дорожньо – транспортна пригода, яка забрала життя двох людей.
На 28 – му кілометром автодороги “Кіпті-Глухів-Бачівськ”, водій автівки "ВАЗ 2109”, 25 – річний Максим, мешканець Хмельницької області рухаючись в напрямку села Кіпті з невідомих причин не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив лобове зіткнення з сідловим тягачем з напівпричепом “Рено”.
В наслідок дорожньо – транспортної пригоди водій автомобіля "ВАЗ 2109” та пасажир – 27 – ми річна Олена, мешканка міста Шостка, Сумської області загинули на місті пригоди.
Наразі слідчим управлінням УМВС в Чернігівській області порушено кримінальну справу за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України. Подальше розслідування триває.
Прес – служба Державтоінспекції області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.