Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 13:48:50

На кордоні затримали групу "грибників"…

07.07.2016   07:32

Неодноразові попередження про необхідність дотримуватися правил режиму державного кордону, а особливо про уважність при зборі грибів та ягід поблизу державного кордону, для деяких громадян все одно що горохом об стіну.

Прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Вороб’ївка» неподалік с. Красний Хутір, Новгород-Сіверського району, при спробі подолати рубіж інженерних загороджень на вихід з України затримав чотирьох  місцевих жителів.

В ході з’ясування обставин спроби незаконного перетинання держкордону встановлено, що жителі села Буда-Вороб’ївська, батько з двома синами та їхнім товаришем прямували до Росії нібито з метою збору грибів.

Що цікаво, це те, що порушників прикордонники застукали прямо в протитанковому рові неподалік державного кордону.

Правдивість пояснень затриманих громадян про бажання присмерком збирати гриби нехай залишиться на їх совісті. А от відповідати їм прийдеться вже серйозно. Документи про притягнення їх до відповідальності направлені на розгляд до Новгород-Сіверського райсуду.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини