Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 вересня, 07:22:26

З 16 місця у першість: сайт Чернігівської ОДА — лідер у рейтингу прозорості офіційних веб-сайтів

06.07.2016   08:04Агенцiя

У квітні-червні 2016 року Держкомтелерадіо здійснив моніторинг інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів 57 центральних органів виконавчої влади та 24 обласних і Київської міської державних адміністрацій.

За результатами аналізу сайт Чернігівської обласної держадміністрації визнано найкращим серед місцевих органів виконавчої влади.

За чотирма показниками Чернігівщина отримала такі бали:

100 % — наявність інформації;

74,78 % — якість інформаційного наповнення (рівень повноти, актуальності, навігаційної доступності розміщеної інформації, наявність функції пошуку та доступність інформації для сприйняття особами з вадами зору та слуху);

87,39 % — інформаційна прозорість (розраховується як середнє значення двох попередніх показників);

14,01 % — динаміка інформаційної прозорості (демонструє, чи змінився рівень інформаційної прозорості в порівнянні з попереднім періодом та визначається як різниця між значеннями відповідних показників інформаційної прозорості).

Варто зауважити, що у другому півріччі минулого року сайт Чернігівської ОДА знаходився на 16-у щаблі.

З того часу на веб-сторінці оптимізували формат інформації щодо установ і закладів соціальної сфери, комунальних підприємств, правоохоронних органів, їх адрес, номерів телефонів та розпорядку роботи.

Попрацювали і над наявністю відомостей щодо цільових програм, розташуванням публікацій в логічних розділах; забезпечили зручність користування сторінкою громадянам із вадами зору.

Наразі здійснюється робота з відстеження та коригування адрес установ у зв’язку з перейменуванням вулиць.

Звичайно, перше місце у рейтингу не означає, що сайт облдержадміністрації досяг межі досконалості. Він продовжує еволюціонувати та збагачуватися новими форматами. Так, облдержадміністрація має сторінку і в мережі Facebook, де можна переглянути більше фото та відео.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, який займається інформаційним наповненням сайту, дякує уважним користувачам за допомогу в удосконаленні сайту та вчасному реагуванні на можливі недоліки.

Адже комунікація органів влади та суспільства має бути чітким та зручним механізмом.

Просимо усіх, хто цікавиться сайтом, надсилати пропозиції щодо його покращення, а також повідомлення про виявлені неточності на адресу inform.dep.cn@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини