Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 11:06:54

Обласний художній медіа-конкурс "Моя Україна – єдина країна!"

04.07.2016   11:35Агенцiя

Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» за підтримки інших громадських організацій та департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації ініціювала проведення обласного художнього медіа-конкурсу «Моя Україна – єдина країна!». Проект спрямовано на пропагування ідеї єдності та цілісності нашої країни.

Запропонований проект спрямовано на розвиток вже виконаних у місті Чернігові у 2015 році проектів/програм:
1) Проект «Виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку "Національна гвардія – гордість України!"»
2) Комплексна програма ««Постійно діюча виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку» та «Напиши бійцю листівку»» (отримала підтримку/фінансування на конкурсі, що проводився відділом у справах сім’ї та молоді УССМС Чернігівської міської ради, проектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно дітей та молоді міста Чернігова)

Запрошуємо прийняти участь у Конкурсі


УМОВИ УЧАСТІ


1. Участь у обласному художньому медіа-конкурсі «Моя Україна – єдина країна!» (далі – Конкурс) можуть брати мешканці Чернігівської області віком до 18 років (неповнолітні - за згодою батьків) (далі – Учасник).

Конкурсні роботи приймаються з01 липня 2016року до30 вересня 2016року з супровідними листами/інформацією. Підбиття підсумків Конкурсу та відзначення Учасників – у жовтні 2016 року.

Адреса для подання робіт:
– поштова: ТСОУ, вул. Реміснича (Комсомольська), 49, каб. 24 (приймальня) м. Чернігів, Чернігівська обл., 14000;
– електронна адреса: athenaeum.cn@gmail.com
Конкурсанти, які проживають за межами міста Чернігова можуть за попередньою домовленістю подавати роботи до осередків ТСОУ в містах і районах області.


2. Учасникам пропонується виконувати конкурсні роботи за такими номінаціями:
1) «Україна-Русь – моя держава» (декларування та пропагування ідеї єдності та цілісності нашої країни; видатні постаті, які зробили внесок для втілення цієї ідеї та захисту цілісності та єдності України; визначні дати, події та свята);
2) «Україна – європейська країна» (зв'язок історії та місце України та історичних українських територій у європейській та світовій історії; події, особистості, які показували/втілювали ідею української державності, єдності та цілісності України, пропагували/представляли українську державу європейській та міжнародній спільноті);
3) «Фейкам. net» (спростування та висміювання антиукраїнської пропаганди, фейків, вигадок).


3. Вимоги до робіт Учасників Конкурсу:

3.1. На Конкурс представляються індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (фломастери, олівці, фарби тощо), комп’ютерній графіці.

3.2. Малюнки пропонується виконувати на папері стандартних розмірів.

Розмір малюнка не повинен перевищувати формат А2 (420х594 мм), фото/скановане зображення (за наявності) малюнка у форматі .JPG - не більше 10 мегабайт.

Розмір файлу комп’ютерної графіки - не більше 10 мегабайт.

3.3. На зворотному боці у верхньому лівому куті кожної конкурсної роботи необхідно українською мовою зазначити (написати авторучкою, фломастером) друкованими літерами таку інформацію:

прізвище, повне ім'я та вік автора роботи.

До малюнків, виконаних у комп’ютерній графіці, додається файл з вищезазначеною інформацією у форматі .DOC (допускається .DOCX, .TXT)

3.3.1. До зворотного боку кожної конкурсної роботи необхідно приєднати (степлером або в інший спосіб, що дозволяє роз'єднати без шкоди для цілісності паперу) аркуш з такою інформацію, що написана друкованими літерами (надрукована) українською мовою:
а) прізвище, повне ім'я та вік автора роботи
б) назва роботи, техніка виконання;
в) номінація;
г) населений пункт, район проживання;
д) коротка біографічна довідка з описом творчих досягнень та хобі (за бажанням)
е) назва навчального закладу,
ж) контактний телефон,
з) e-mail;

и) відмітка про згоду / не згоду дарування (експонування) малюнка військовим частинам або військовослужбовцям, що розташовані у зоні проведення анти терористичної операції.

До малюнків, виконаних у комп’ютерній графіці, додається файл з вищезазначеною інформацією у форматі .DOC (допускається .DOCX, .TXT)

3.4. Паперові малюнки не треба згинати, оформлювати рамкою, паспарту, наклейками та інше, можна вкладати у прозорий пластиковий файл.

Бажано надсилати на електронну адресу Оргмітету фотографію/скановане зображення паперових малюнків (в темі повідомлення зазначати конкурс «Моя Україна – єдина країна!», прізвище та ініціали конкурсанта) з дотриманням вимог та наданням інформації, що вказані у пунктах 3.2-3.3.1.


4. Критерії оцінки робіт:
– актуальність та повнота розкриття теми;
– рівень володіння технікою виконання, матеріалом;
– творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо);
– охайність роботи та старанність.

4. Роботи, що не відповідають вимогам п. 3, до участі у Конкурсі не допускаються.

4.1. Оргкомітет має право відмовити в участі у Конкурсі малюнкам, зміст яких суперечить чинному законодавству України або загальноприйнятим нормам моралі, зокрема, спрямовані на поділ громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.


5. Беручи участь у Конкурсі, Учасник погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Умовами.

а) Приймаючи участь у Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання малюнків та наданої ним інформації про себе Оргкомітету/Організатору, з метою/методами, що не порушують чинне законодавство України, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з метою поширення інформації, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ.

б) Факт виконання дій, встановлених цими Умовами, є згодою Учасника на використання його персональних даних, зазначених ним/нею, Організатором або залученими ним особами для виконання зобов’язань з реалізації Конкурсі.

в) Учасники розуміють, що дані, зазначені ними для участі в Конкурсі, будуть оброблятися Оргкомітетом/Організатором і залученими ним особами з використанням і без використання засобів автоматизації, включаючи збір, зберігання, передачу (в тому числі транскордонну) відповідно до чинного законодавства про персональні дані, і дають згоду на таку обробку при згоді з цими Умовами.

г) Згода на обробку персональних даних, зазначена в цьому розділі, діє протягом усього строку проведення Конкурсу та 5 (п’яти) років після її/його закінчення.


6. Оргкомітет не видає мистецькознавчих оцінок і не зобов'язується аргументувати свої рішення. Оргкомітет не зобов’язується повертати малюнки Учасникам Конкурсу.

Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право у будь-який час змінювати умови Конкурсу без повідомлення або згоди Учасників Конкурсу. Повідомлення про зміну умов Конкурсу, новини будуть розміщуватися на сторінці в мережі фейсбук.


7. Адреса Оргкомітету Конкурсу:

поштова: ТСОУ, вул. Реміснича (Комсомольська), 49, каб. 24 (Приймальня) м. Чернігів, Чернігівська обл., 14000

електронна адреса: athenaeum.cn@gmail.com (в темі повідомлення зазначати конкурс «Моя Україна – єдина країна!», прізвище та ініціали конкурсанта).

Сторінка в мережі фейсбук: https://www.facebook.com/patriotic.picture

Контакти:
Виконавчий директор МГО «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» Євгеній Малецький, тел.. 067 73 53 003
Координатор проекту Галіна Балуба, тел.. 093 144 89 89

Останні новини Чернігівщини

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн 08:41

16 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік 08:27

Школа у Старому Білоусі, як і чимало інших навчальних закладів Чернігівщини, суттєво постраждала під час російських обстрілів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини