Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 10:04:22

Місто Чернігів допомагає з працевлаштуванням працівникам Залізничної лікарні

04.07.2016   08:08

Місто Чернігів допомагає з працевлаштуванням працівникам Залізничної лікарні, яка може закритися. Ця інформація звучала у виступах офіційних осіб вже неодноразово. Зокрема, на цьому було наголошено і на пленарному засіданні 9 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яке відбулося 30 червня.

Більш докладно про це прес-службу Чернігівської міської ради поінформувала заступник начальника Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Ольга Малець:

- У минулі роки, коли Залізнична лікарня працювала в звичному режимі, її трудовий колектив складався з 79 осіб, серед яких лікарів – 11. Половина з них вже працюють в інших закладах.  Зараз у штаті лікарні залишається близько 40 працівників. У тому числі 6 лікарів, з яких один пенсійного віку.

Проблемою допомоги їм у працевлаштуванні ми переймаємося вже давно, ще з минулого року. Зокрема, й нещодавно в. о. головного лікаря залізничної лікарні управління направило листа з переліком вакансій у медичних закладах міста, де їх працівники можуть бути працевлаштовані. Це посади для трьох лікарів, десяти медичних сестер, п’яти молодших медсестер і одного техпрацівника.

Окрім того, працевлаштуванню цих людей обіцяють сприяти і в закладах охорони здоров’я обласного підпорядкування.

30 червня на засіданні сесії депутатами скасовано рішення Чернігівської міської ради від 25 лютого 2016 року про прийняття «Вузлової лікарні станції Чернігів Південно-Західної залізниці» як цілісного об’єкта в комунальну власність міста. У лютому це рішення приймалось на виконання рішень судів, які вже після того були скасовані Постановою Верховного Суду України. «Ініціювання передачі об’єкта права державної власності недостатньо для виникнення в органу місцевого самоврядування обов’язку прийняти об’єкт у комунальну власність без згоди цього органу, наданої шляхом прийняття рішення», - говориться Постанові найвищого судового органу у системі судів загальної юрисдикції України.

Останні новини Чернігівщини

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн 08:41

16 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік 08:27

Школа у Старому Білоусі, як і чимало інших навчальних закладів Чернігівщини, суттєво постраждала під час російських обстрілів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини