Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 10:11:10

Експерти митної та прикордонної служби США, що допомагають у розробці реформи митної служби України, відвідали митний пост "Нові Яриловичі"

04.07.2016   07:07

Робоча група у складі експертів митної та прикордонної служби США, що перебуває в Україні з метою надання допомоги у реформуванні митної служби, розпочала знайомство з роботою пунктів пропуску на державному кордоні з відвідування міжнародного автомобільного пункту пропуску «Нові Яриловичі» у зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС.

Експерти ознайомились з організацією роботи пункту пропуску та оглянули інфраструктуру. Цікавили іноземних гостей питання здійснення митного оформлення. Особливу увагу при цьому звертали на заходи з недопущення переміщення вантажів з порушенням законодавства, а також наявність технічних можливостей щодо запобігання контрабанді.

З керівництвом митниці обговорили стан взаємодії у даних питаннях з білоруськими колегами, які працюють на суміжному пункті пропуску «Нова Гута». Чернігівські митники наголосили, що важливу роль у обміні інформацією відіграє використання програми «Prinex». Це дозволяє у режимі реального часу оцінювати можливі ризики при митному оформленні вантажів.

З метою ознайомлення з нюансами роботи на внутрішніх митних постах, американці відвідали підрозділ митного посту «Чернігів-вантажний», що розташований у місті Козелець Чернігівської області. Де змогли оцінити організацію роботи з митного контролю та оформлення вантажу, що надійшов в Україну з Китаю.  

Серед питань, що привернули увагу окрему експертів, застаріле технічне забезпечення роботи митників та обмежена кількість особового складу, що безпосередньо працює на кордоні.

Останні новини Чернігівщини

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн 08:41

16 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік 08:27

Школа у Старому Білоусі, як і чимало інших навчальних закладів Чернігівщини, суттєво постраждала під час російських обстрілів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини