Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 23:18:55

Більше 27 мільйонів перераховано працівникам Чернігова по листках непрацездатності

04.07.2016   07:04

Головним завданням міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності було і залишається своєчасне та в повному обсязі фінансування підприємств, установ та організацій міста Чернігова на виплату допомог застрахованим особам.

Кожен працюючий, а їх у Чернігові налічується понад 85 тисяч,має право на отримання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

Так, з початку року, на виплату гарантованих державою соціальних допомог громадянам перераховано понад 27 мільйонів гривень,в тому числі по тимчасовій непрацездатності – 19 мільйонів та на допомогу по вагітності та пологах працюючим жінкам – 8 мільйонів.

Не залишились без уваги і роботодавці, які звернулися за фінансуванням на поховання застрахованих осіб працездатного віку. З початку року на надання таких виплат спрямовано 112 тисяч гривень.

Всі підприємства, установи, організації та фізичні особи-підприємці отримують фінансування від Фонду в повному обсязі і в терміни передбачені законодавством.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини