Урочистості з нагоди випуску молодих фахівців Академії Державної пенітенціарної служби
2 липня на Красній площі міста Чернігова відбувся перший випуск молодих фахівців Академії Державної пенітенціарної служби.
В урочистому заході прийняли участь Міністр юстиції України Павло Петренко, заступник міністра освіти і науки – Роман Греба, Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В'ячеслав Хардіков та ін.
Диплом державного зразка за спеціальністю «Правознавство» отримали 202 особи, з них 137 присвоєно спеціальне звання «лейтенант внутрішньої служби». Вперше, 13 випускникам, які навчалися на відмінно, було присвоєно первинне спеціальне звання на ступінь вище «старший лейтенант внутрішньої служби».
Міністр юстиції Павло Петренко разом з очільником Державної пенітенціарної служби України Володимиром Палагнюком вручили дипломи з відзнакою найкращим з майбутніх пенітенціаріїв. З вітальним словом до випускників та їх наставників звернулися запрошені гості, які привітали випускників із здобуттям юридичної освіти та побажали успіхів в подальшій роботі.
Урочисто привітати випускників зібралось також чимало чернігівців. Родичі, близькі, друзі випускників Академії і просто пересічні громадяни мали змогу спостерігати за святковим дійством, проходження урочистим маршем та сфотографуватися з почесними гостями.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression