Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 червня, 12:34:18

Прокуратура звернулася до суду про відшкодування збитків, заподіяних незаконною порубкою дерев

02.07.2016   10:51Агенцiя

Органами прокуратури області контролюється питання повноти відшкодування збитків, заподіяних порушеннями вимог законодавства про охорону лісових ресурсів.

Встановлено непоодинокі випадки, коли правопорушники самовільно, без будь-яких погоджень чи дозволів, вирубують значні площі лісових насаджень.

Лісогосподарські підприємства належної охорони лісу не забезпечують, внаслідок чого завдані державі збитки не відшкодовуються. Разом з тим саме на постійних лісокористувачів законодавством покладено обов’язок вживати належних заходів щодо охорони лісових ресурсів та недопущення їх знищення чи пошкодження.

З урахуванням наведених обставин, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратурою пред’явлено позов до лісогосподарського підприємства області, яке не забезпечило схоронності лісу, про стягнення майже 100 тис. грн. збитків, заподіяних незаконною порубкою дерев в Бахмацькому районі.

Робота прокуратури на даному напрямі триває.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини