Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 08:43:08

Склад населення м.Чернігова за статтю та віком. ДОВІДКА

02.07.2016   10:07Агенцiя

На 1 січня 2016 р. в обласному центрі постійно проживали 288 тис. осіб – це 28% загальної чисельності населення області. У статевій структурі населення міста переважали жінки, питома вага яких складала 54% постійних жителів (156 тис. осіб), чоловіків – 46% (132 тис. осіб).

Серед жителів міста 13% (38 тис. осіб) – це діти віком 0–14 років. У 2015 році їх кількість збільшилася на 2%. У цій віковій групі переважала чоловіча стать: на 1000 дівчат припадало 1058 хлопців, адже традиційно їх народжується більше.

Чернігівці віком 15–64 роки складали 72% населення міста (208 тис. осіб). Ця вікова група є основним постачальником трудових ресурсів. У цьому віці на 1000 жінок налічувалося 903 чоловіка. Стійке перевищення чисельності жінок над чисельністю чоловіків починається з 35 років і з віком зростає.

Найстарша вікова група населення (65 років і старше) складала 15% жителів міста   (42 тис. осіб). У цьому віці на 1000 жінок налічувалося 505 чоловіків.

Середній вік жителів м.Чернігова складав 41 рік. Жінки міста старші за чоловіків – відповідно 44 та 38 років.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression