За браконьєрство затримано громадянина України
Сезонна заборона на рибальство закінчилась, але певна категорія громадян сприйняла це, як зелене світло для пограбування місцевих водойм.
Так, на ділянці відділу прикордонної служби «Дніпровське», неподалік с. Прохорів Чернігівського району, прикордонний наряд на затоці річки Дніпро затримав 45-річного жителя Чернігова, який в незаконний спосіб, зяберною сіткою довжиною 50-метрів, ловив рибу.
Встановлено, що таким чином браконьєр завдав державі збитків на суму 1700 гривень.
На правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил використання об'єктів тваринного світу».
Міру відповідальності браконьєру визначать Чернігівський районний суд.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.