Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:20:41

Прокуратурою вживаються заходи для поновлення майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

29.06.2016   16:02

Чернігівською місцевою прокуратурою впродовж останнього місяця вжито ряд заходів, спрямованих на поновлення майнових прав пільгової категорій дітей.

Зокрема, встановлено, що відділом освіти Чернігівської райдержадміністрації, у порушення вимог Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», дітям, позбавленим батьківського піклування безпідставно не зараховано та не виплачено одноразову грошову допомогу після закінчення ними навчальних закладів.

З метою усунення порушень вимог чинного законодавства та реального поновлення прав дітей, Чернігівською місцевою прокуратурою до суду заявлено 2 позовні заяви в інтересах двох дітей про зобов’язання відділу освіти нарахувати та виплатити вищевказану допомогу.

На даний час, позовні заяви перебувають на розгляді Деснянського районного суду м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.