Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 23:26:19

Працівники Чернігівської ТЕЦ додатково перевірилистан люків теплових камеру місті

25.06.2016   14:23

Фахівці КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» провели додаткові перевірки люків теплотрас у Чернігові післянещасного випадку у Черкасах, коли дитина впала у теплокамеру і травмувалася. Про це повідомив головний інженер підприємства Юрій Алефіренко.

За його словами, працівники дільниці розподільчих мереж цеху теплових мереж Чернігівської ТЕЦ виконали додатковий обхід усіх люків теплових камер, що обслуговуються підприємством (близько 800 одиниць), та ретельно обстежили їхнійтехнічний стан.

«Виявлені недоліки будуть усунені. Подана заявка на придбання матеріалів та заміну дефектних люків, аби попередити нещасні випадки», - зазначив Ю.Алефіренко.

Він також додав, що на жаль, і нині металеві люки часто є об’єктами крадіжок, що спричиняє додаткові витрати для підприємства та створює загрозу для життя і здоров’я чернігівців.

Головний інженер Чернігівської ТЕЦ підкреслив, що у випадку виявлення незакріплених чи відкритих люків теплокамер, варто не бути байдужим і повідомити про ці факти аварійному диспетчеру Чернігівської ТЕЦ (тел.: 678-220).

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».