Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 19:45:09

Працівники Чернігівської ТЕЦ додатково перевірилистан люків теплових камеру місті

25.06.2016   14:23

Фахівці КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» провели додаткові перевірки люків теплотрас у Чернігові післянещасного випадку у Черкасах, коли дитина впала у теплокамеру і травмувалася. Про це повідомив головний інженер підприємства Юрій Алефіренко.

За його словами, працівники дільниці розподільчих мереж цеху теплових мереж Чернігівської ТЕЦ виконали додатковий обхід усіх люків теплових камер, що обслуговуються підприємством (близько 800 одиниць), та ретельно обстежили їхнійтехнічний стан.

«Виявлені недоліки будуть усунені. Подана заявка на придбання матеріалів та заміну дефектних люків, аби попередити нещасні випадки», - зазначив Ю.Алефіренко.

Він також додав, що на жаль, і нині металеві люки часто є об’єктами крадіжок, що спричиняє додаткові витрати для підприємства та створює загрозу для життя і здоров’я чернігівців.

Головний інженер Чернігівської ТЕЦ підкреслив, що у випадку виявлення незакріплених чи відкритих люків теплокамер, варто не бути байдужим і повідомити про ці факти аварійному диспетчеру Чернігівської ТЕЦ (тел.: 678-220).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини