Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 18:03:17

Поліція вияила підпільну нарколабораторію

25.06.2016   09:17

Загальна вартість вилученого в домашній нарколабораторії амфетаміну та марихуани за цінами «чорного ринку» становить майже 400 тисяч гривень.

Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Сергій Кагітін, поліцейські оперативно-пошукового відділу у Чернігівській області 5-го територіального управління (з обслуговування міста Києва, Київської та Чернігівської областей) Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України спільно з кримінальною поліцією Чернігова в ході санкціонованого обшуку виявили та вилучили в квартирі 32-річного чоловіка близько 250г амфетаміну.

За цінами «чорного ринку» його вартість складає близько 75 тисяч гривень. Також вилучено лабораторний посуд та ємності для виготовлення наркотику, електронні ваги, 25 літрів прекурсорів, які оцінюються в 2500 гривень, а також висушені рослини коноплі та готову до вживання марихуану загальною вагою близько 10 кілограмів, вартість якої за цінами «чорного ринку» становить близько 300 тисяч гривень. Вилучений  амфетамін та марихуана оцінюються майже в 400 тисяч гривень.

Відомості за даним фактом внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) - караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Поліцейськими оперативно-пошукового відділу у Чернігівській області 5-го територіального управління (з обслуговування міста Києва, Київської та Чернігівської областей) Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України здійснюються заходи зі встановлення джерела придбання прекурсорів та марихуани, можливих спільників у протиправній діяльності затриманого.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини