Додаткове джерело
Те, що декларування доходів громадян відбувається щороку, знає, мабуть, кожен громадянин України.
А для підростаючого покоління це питання ще не зовсім знайоме.
Тому під час деклараційної кампанії податківці проводять роз’яснювальну роботу не тільки серед дорослого населення, але й серед молоді. Це і зустрічі зі студентами, учнями загальноосвітніх навчальних та мистецьких закладів.
Так, і цього разу податківці відвідали дитячу художню школу. Її директор – Тамара Пільчевська, займаючи активну громадянську позицію, постійно бере участь у вихованні у молоді ідеології добровільної сплати податків.
Декларування доходів громадян це добровільне виконання громадянами конституційного обов’язку щодо подання декларації про майновий стан. На цей захід відведено лише 4 місяці.
Діти уважно слухали про особливості цьогорічної кампанії декларування та можливості повернення частини коштів з плати за навчання.
Не обминули податківці і тему щорічного конкурсу “Податки очима дітей”, розповівши про його умови.
Зустріч вийшла цікавою та повчальною.
Такі заходи є важливим додатковим джерелом інформації для громади міста про цьогорічну кампанію декларування.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв