Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 08:00:53

5 років позбавлення волі за тяжкі тілесні ушкодження

23.06.2016   09:07

Чернігівською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням та підтримано державне обвинувачення під час розгляду Чернігівським районним судом кримінального провадження за обвинуваченням жителя Чернігівського району, який на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків спричинив тяжкі тілесні ушкодження своєму приятелеві.

Досудовим розслідуванням та під час судового розгляду встановлено, що в лютому 2016 року перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння у ході конфлікту, обвинувачений наніс потерпілому не менше 5 ударів ножем в область лівого та правого передпліччя.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнавав частково, однак державним обвинувачем доведену вину останнього у скоєні злочину.

Враховуючи тяжкість та обставини вчинення злочину, вироком суду обвинувачений визнаний винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1  ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження) та йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Крім того задоволено цивільний позов потерпілого на суму понад 50 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини