Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 14:52:18

Великдень на Чернігівщині святкували спокійно

17.04.2012   06:12

Завдяки проведеній ґрунтовній профілактичній роботі на упередження правопорушень в місцях масового зібрання громадян під час святкування Великодня, свято не затьмарилося ніякими прикрими інцидентами.

Для організації якнайтіснішої співпраці правоохоронних відомств, органів влади і підрозділів МНС, координації сил та засобів в УМВС України в Чернігівській області відбулася погоджувальна нарада з питань організації забезпечення правопорядку під час проведення заходів, пов’язаних із святкуванням Великодня. Нараду провів начальник Управління МВС в області генерал-майор міліції Олександр Михайлик.

Території навколо культових споруд були завчасно обстежені працівниками міліції на предмет виявлення різного роду антигромадського та кримінального елементу, можливих вибухових пристроїв, легкозаймистих, отруйних речовин, зброї та боєприпасів.

В тому, що Великдень на Чернігівщині пройшло спокійно, велика заслуга усього особового складу міліції, адже напередодні Великодня органи внутрішніх справ були переведені на посилений варіант несення служби. У тісній співпраці з іншими правоохоронними відомствами міліціонери забезпечили безпеку громадян поблизу 480 культових споруд та церков області. Спокій майже півмільйона прихожан охороняли близько 1200 співробітників міліції.

На період Великодніх свят керівниками всіх структурних підрозділів міліції від обласних до районних були розроблені детальні плани охорони громадського порядку та безпеки громадян. У Великодню ніч на чергування заступили всі начальники міськрайорганів, керівники структурних підрозділів та куратори районів аби особисто керувати діями підлеглих та координувати їх.

Результатом таких ретельних превентивних заходів стало значне зниження кількості скоєних злочинів, ніж у будні дні. Якщо говорити сухою мовою статистики, то протягом доби 15 квітня міліція розкрила 6 злочинів, серед яких – 1 факт завдання тяжких тілесних ушкоджень, 3 факти завдання тілесних ушкоджень 1 факт скоєння розпусних дій та 1 крадіжка колективного майна.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини