Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:33:44

У Тігіпка відібрали 47 гектарів риболовецьких ставків на Чернігівщині

21.06.2016   12:33Агенцiя

Суд зобов’язав ТОВ Агрофірма «Обрій» LTD повернути Чернігівській облдержадміністрації земельні ділянки водного фонду загальною площею 47,82 га на території Харківської сільської ради Талалаївського району.

Про це свідчить рішення Госпсуду Чернігівської області від 7 червня.

Водойми в урочищах «На Баму», «Грузьки», «Тарасове», «Конюшні», «Старий», «Новий» і «Діжурка», які орендувало ТОВ Агрофірма «Обрій»
Водойми в урочищах «На Баму», «Грузьки», «Тарасове», «Конюшні», «Старий», «Новий» і «Діжурка», які орендувало ТОВ Агрофірма «Обрій»
У позовних вимогах прокуратура вказувала, що договір оренди цих ділянок закінчився у 2012 році, однак фірма продовжує використовувати їх, сплачуючи при цьому мізерну орендну плату. Розмір плати у матеріалах справи не вказаний.

Суд встановив, що Агрофірма «Обрій» у 2006 році отримала цю землю в оренду на 5 років для риборозведення. В другій половині 2011 року вона звернулася до Талалаївської РДА, яка на той час розпоряджалася цими землями, щоб поновити договір, і отримала згоду. У січні-лютому 2013 року фірма уклала з РДА 7 нових договорів оренди на 15 років. Вони підписані сторонами і погоджені Деснянським басейновим управлінням.

Однак, фірма не здійснила державну реєстрацію цих договорів оренди. Жодних доказів, які б підтверджували факт держреєстрації, Агрофірма «Обрій» суду не надала. При цьому фірма стверджує, що неодноразово зверталася до держреєстратора, але на підтвердження цього суд отримав лише звернення від 23 травня цього року, тобто більш ніж через місяць після порушення провадження по цій справі. Крім того, фірма надала суду копії лише п’яти із вказаних семи договорів оренди.

У зв’язку зі змінами законодавства з 2013 року повноваження щодо розпорядження вказаними водними ділянками перейшли до Чернігівської ОДА. Остання повідомила суду, що не отримувала від Агрофірми «Обрій» жодних звернень з приводу надання у користування ділянок.

Разом з тим, з матеріалів справи відомо, що 3 червня цього року Агрофірма «Обрій» направила Чернігівській ОДА клопотання про реєстрацію права власності на вказані ділянки площею 47,82 га. Результати його розгляду наразі невідомі.
З 2000 і до кінця 2012 року директором агрофірми був колишній депутат Чернігівської облради Василь Фесак. Він же мав найбільшу частку у компанії. Василь Фесак помер у березні 2015 року.

У 2013 році засновником ТОВ Агрофірма «Обрій» LTD стала кіпрська компанія «Велко Лімітед» (Welco Limited). Нинішнім засновником агрофірми є кіпрська компанія Кінтас Лімітед (Kintas Limited) Сергія Тігіпка, який кілька років тому почав активно скуповувати агрокомпанії. З лютого 2014 року директором «Обрію» є Валерій Сердюк.


http://nashigroshi.org/2016/06/21/u-tihipka-vidibraly-47-hektariv-rybolovetskyh-stavkiv-na-chernihivschyni/

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів

Чернігівщина отримала медзасоби для лікувальних закладів 10:58

До Чернігівської області, як і в інші регіони країни, надійшла партія вкрай необхідних медзасобів та захисного спорядження для медиків та екстрених служб для здійснення заходів з протидії коронавірусу.

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ

На збуті наркотиків військова прокуратура затримала у Чернігові старшого сержанта ЗСУ 10:14

30.03.2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України в рамках кримінального провадження за ст. 307 ч. 1 КК України викрито та затримано після збуту наркотичних засобів фельдшера медичного пункту однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині.

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено

Опалювальний сезон в Ніжинській міській ОТГ буде припинено 09:56

30 березня під головуванням міського голови відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків

У вищому професійному училищі побутового обслуговування шиють маски для медиків 09:32

У чернігівському Вищому професійному училищі побутового обслуговування зараз шиють маски для медиків. У першу чергу - з другої міської лікарні, яка визначена опорною в лікуванняі хворих з коронавірусом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини