Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 20:54:03

До Дня медичного працівника

18.06.2016   09:25Агенцiя

Традиційно в третю неділю червня в Україні з професійним святом вітають представників найбільш гуманної професії – медичних працівників.

На кінець 2015 р. в галузі охорони здоров’я в нашій області в цілому зайнято 27 тис. осіб, що складає 14% від загальної кількості працюючих. Медичну допомогу населенню надавали близько 4 тис. лікарів усіх спеціальностей та 11 тис. – середнього медичного персоналу.

За спеціальностями переважають лікарі-стоматологи (341), сімейні лікарі (320), терапевти (273), педіатри (230), акушери-гінекологи (214).

Більшість медиків – жінки. Серед лікарів їх 62%, а середній медичний персонал складається з жінок на 94%.

На кінець 2015 р. в області працювали 55 лікарняних закладів системи Міністерства охорони здоров'я України на 11 тис. ліжок та 85 амбулаторно-поліклінічних закладів, планова ємність яких становила 24 тис. відвідувань за зміну.

За минулий рік на стаціонарне лікування в медичні заклади поступили 279 тис. хворих, які провели там 3560 тис. ліжко-днів. Швидку медичну допомогу (амбулаторно та при виїздах) отримали 291 тис. осіб.

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.