18 червня на Бахмаччині оголошено Днем жалоби
Для вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця, молодшого сержанта Кошмала Сергія Станіславовича, мешканця села Халимонове, який загинув під час виконання військового обов’язку, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України, у Бахмацькому районі 18 червня оголошено Днем жалоби.
Відповідне розпорядження підписав голова Бахмацької райдержадміністрації Віктор Міщук.
Цього дня на знак скорботи за загиблим на території району буде забезпечено приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
Крім того, на території району буде обмежено проведення розважально-концертних заходів. Заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та громадському транспорті, вуличного мовлення.
Останні новини Чернігівщини
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.