І крадія можуть обікрасти
Чернігівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, в якому особу таємно обікрали удома після вживання алкоголю.
Задавалось б звичайна крадіжка, яких у місті вчиняється з десяток щодня. А ж ні.
Потерпілим у вказаному кримінальному провадженні є особа, яка сама підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка).
Своєрідне «покарання» вказаний «потерпілий-підозрюваний» отримав через два дні після того, як сам вчинив крадіжку.
Наразі триває досудове розслідування у двох кримінальних правопорушеннях, в яких особам повідомлено про підозру, у тому числі й «потерпілому-підозрюваному».
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.