Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 21:26:33

Привітання народного депутата України Сергія Березенка з Днем медичних працівників

18.06.2016   07:24Агенцiя

Шановні друзі! Від щирого серця вітаю вас з Днем медичного працівника!

Щорічно 19 червня ми відзначаємо це величне свято. Лікарі – професіонали з великими серцями,наповненими любов’ю та милосердям.

Хочу висловити слова подяки всім, хто пов’язав своє життя з однією із найгуманніших і благородніших професій. Подякувати за всі недоспані ночі, за тепло ваших турботливих рук, за жертовність та наполегливість у боротьбі за життя та здоров’я наших громадян. Прийміть щирі слова вдячності за вашу самовіддану працю на всіх рубежах нашої країни, чи то в невеликому селі, чи то у місті, чи на Сході України -ви всюди і завжди вірні своєму покликанню.

Міцного вам здоров’я, успіхів і творчого піднесення. Нехай над вами завжди буде яскравим та мирним небо, нехай вас тішать усмішки ваших пацієнтів. Вашим родинам бажаю добробуту, миру і достатку при доброму здоров’ї на довгі роки.


З повагою народний депутат України Сергій БЕРЕЗЕНКО

Останні новини Чернігівщини

Павло Іллюша виборов бронзу Кубка Світу з боксу в Індії 21:26

З 16 до 20 листопада в місті Нью-Делі (Індія) відбувся Кубок Світу з боксу під егідою World Boxing.

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини