Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 00:02:00

Громадськість прагне визначити точні межі РЛП "Ялівщина"

17.06.2016   10:12Агенцiя

На черговому засіданні робочої групи з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» гаряча дискусія традиційно розгорнулася навколо меж РЛП.

Учасники засідання намагалися визначити, які ж саме об’єкти опинилися на території ландшафтного парку, а які залишилися за його межами.

Голова робочої групи Тамара Петрова акцентувала на тому, що засідання робочої групи організовано згідно доручення голови облдержадміністрації, але проект створення РЛП з визначенням його меж так і не був наданий на розгляд громадськості. Натомість громадськість була ознайомлена з графічним зображенням проекту землеустрою, який було презентовано в облдержадміністрації 6 червня та розміщено на веб-сайті Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Зауваження щодо проекту землеустрою стосувались доцільності включення до території РЛП ділянок надто далеких від Ялівщини та щодо необхідності громадського обговорення доцільності включення до території РЛП спірних ділянок.

Емоційно обговорювалось питання, чи увійшли до території РЛП деякі вулиці, наприклад, Стрілецька. Громадські активісти, не включені до складу робочої групи, наполягають на тому, що через створення РЛП можуть постраждати мешканці цього мікрорайону: якщо їх приватні житлові й господарчі будівлі, присадибні ділянки опиняться на території парку, господарі не зможуть сповна ними розпоряджатися.

В результаті дискусії згоди так і не було досягнуто. Кожен залишився при своїй думці.

Наприкінці засідання члени робочої групи вирішили звернутися до Чернігівського міського голови з проханням надати їй висновки, зроблені міськими управлінням архітектури та містобудування та управлінням земельних ресурсів, щодо проекту землеустрою по організації і встановленню меж території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини