Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 10:20:28

Громадськість прагне визначити точні межі РЛП "Ялівщина"

17.06.2016   10:12Агенцiя

На черговому засіданні робочої групи з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» гаряча дискусія традиційно розгорнулася навколо меж РЛП.

Учасники засідання намагалися визначити, які ж саме об’єкти опинилися на території ландшафтного парку, а які залишилися за його межами.

Голова робочої групи Тамара Петрова акцентувала на тому, що засідання робочої групи організовано згідно доручення голови облдержадміністрації, але проект створення РЛП з визначенням його меж так і не був наданий на розгляд громадськості. Натомість громадськість була ознайомлена з графічним зображенням проекту землеустрою, який було презентовано в облдержадміністрації 6 червня та розміщено на веб-сайті Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Зауваження щодо проекту землеустрою стосувались доцільності включення до території РЛП ділянок надто далеких від Ялівщини та щодо необхідності громадського обговорення доцільності включення до території РЛП спірних ділянок.

Емоційно обговорювалось питання, чи увійшли до території РЛП деякі вулиці, наприклад, Стрілецька. Громадські активісти, не включені до складу робочої групи, наполягають на тому, що через створення РЛП можуть постраждати мешканці цього мікрорайону: якщо їх приватні житлові й господарчі будівлі, присадибні ділянки опиняться на території парку, господарі не зможуть сповна ними розпоряджатися.

В результаті дискусії згоди так і не було досягнуто. Кожен залишився при своїй думці.

Наприкінці засідання члени робочої групи вирішили звернутися до Чернігівського міського голови з проханням надати їй висновки, зроблені міськими управлінням архітектури та містобудування та управлінням земельних ресурсів, щодо проекту землеустрою по організації і встановленню меж території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».
 

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ