Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 червня, 20:21:07

Щодо закладів оздоровлення і відпочинку

16.06.2016   17:15Агенцiя

В нинішньому оздоровчому сезоні за дорученням т.в.о. Голови держсанепідслужби України забезпечена участь спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» у роботі комісій по прийомці закладів оздоровлення і відпочинку до роботи.

Надані фахові рекомендації по оцінці готовності закладів до оздоровчого періоду та проведені дослідження води на відповідність нормативам.

Питання щодо підготовки до початку оздоровчої кампанії заслуховувалося на засіданнях обласної міжвідомчої комісії при облдержадміністрації за участю спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», прийнята участь у обласній та районних нарадах з питань підготовки закладів оздоровлення і відпочинку до роботи, організованих управліннями ти відділами освіти.

У оздоровчому сезоні планується відкрити 496 закладів оздоровлення та відпочинку для дітей, а саме: закладів оздоровлення - 21, закладів відпочинку - 475.

Всі табори з денним перебуванням дітей перевірені комісіями щодо готовності їх до роботи та отримали відповідні дозволи.

В ході перевірок закладів спеціалістами ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» надані рекомендації комісіям та керівникам закладів щодо усунення виявлених порушень санітарних правил та норм.

Проведено 507 досліджень води питної на відповідність ДСанПіНу 2.2.4-171-10 за бак показниками , відхилень - 20 /3,9%/, та 451 дослідження за хімпоказниками, відхилень - 26 /5,8%/. За незадовільними результатами лабораторних досліджень води питної надані рекомендації керівникам /власникам/ закладів щодо проведення чистки та дезінфекції джерел водопостачання, проведені повторні лабораторні дослідження, вода відповідає нормативам.

Проведено 4 дослідження води водоймищ, виявлено 1 відхилення, дослідження води водоймищ тривають.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 144 випускники отримали свідоцтва про закінчення навчального закладу 10:34

Вже 28-й рік поспіль вони відзначають свій випускний, і навіть в умовах воєнного стану це не стало виключенням. Начальник Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою підполковник Євген Казанін привітав усіх вихованців ліцею та разом з почесними гостями видав свідоцтва про повну загальну середню освіту, а кращим з них дипломи, грамоти і медалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини