Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 13:44:23

Щодо закладів оздоровлення і відпочинку

16.06.2016   17:15Агенцiя

В нинішньому оздоровчому сезоні за дорученням т.в.о. Голови держсанепідслужби України забезпечена участь спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» у роботі комісій по прийомці закладів оздоровлення і відпочинку до роботи.

Надані фахові рекомендації по оцінці готовності закладів до оздоровчого періоду та проведені дослідження води на відповідність нормативам.

Питання щодо підготовки до початку оздоровчої кампанії заслуховувалося на засіданнях обласної міжвідомчої комісії при облдержадміністрації за участю спеціалістів ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», прийнята участь у обласній та районних нарадах з питань підготовки закладів оздоровлення і відпочинку до роботи, організованих управліннями ти відділами освіти.

У оздоровчому сезоні планується відкрити 496 закладів оздоровлення та відпочинку для дітей, а саме: закладів оздоровлення - 21, закладів відпочинку - 475.

Всі табори з денним перебуванням дітей перевірені комісіями щодо готовності їх до роботи та отримали відповідні дозволи.

В ході перевірок закладів спеціалістами ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» надані рекомендації комісіям та керівникам закладів щодо усунення виявлених порушень санітарних правил та норм.

Проведено 507 досліджень води питної на відповідність ДСанПіНу 2.2.4-171-10 за бак показниками , відхилень - 20 /3,9%/, та 451 дослідження за хімпоказниками, відхилень - 26 /5,8%/. За незадовільними результатами лабораторних досліджень води питної надані рекомендації керівникам /власникам/ закладів щодо проведення чистки та дезінфекції джерел водопостачання, проведені повторні лабораторні дослідження, вода відповідає нормативам.

Проведено 4 дослідження води водоймищ, виявлено 1 відхилення, дослідження води водоймищ тривають.

Останні новини Чернігівщини

Як провести сесію онлайн та дистанційні засідання органів місцевого самоврядування

Як провести сесію онлайн та дистанційні засідання органів місцевого самоврядування 13:05

В умовах карантинних обмежень постало питання, як безпечно для здоров‘я учасників і оперативно проводити сесії місцевих рад та інші засідання органів місцевого самоврядування

UA: ЧЕРНІГІВ завершив показ серії історичних експедицій-розслідувань

UA: ЧЕРНІГІВ завершив показ серії історичних експедицій-розслідувань "Артефакти" 12:23

Проєкт «Артефакти» виходив на телеканалі UA: ЧЕРНІГІВ з 19 січня до 5 квітня цього року. За цей час глядачі побачили 12 випусків - розслідування історичних загадок Чернігівщини.

Відсьогодні в Україні перевірятимуть на COVID-19 всіх людей з пневмонією - МОЗ

Відсьогодні в Україні перевірятимуть на COVID-19 всіх людей з пневмонією - МОЗ 12:01

В Україні відсьогодні будуть перевіряти на коронавірус всіх людей з пневмонію. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби 11:37

Дев’ятого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками національної поліції та прикордонного загону Чернігівщини викрито правопорушника із забороненими знаряддями лову.