Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 16:07:42

Вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова відносно хулігана залишено без змін

16.06.2016   15:24Агенцiя

21.03.2016 вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова засуджено мешканця м. Чернігова за вчинення хуліганських дій, які виразились у грубому порушенні громадського порядку, явною неповагою до суспільства, які супроводжувались особливою зухвалістю та спричиненням потерпілому тілесних ушкоджень.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 14.12.2014  близько 03 год. 00 хв. біля вхідних дверей магазину ТОВ «АТБ Маркет», що по вул. Примакова, 10 у м. Чернігові обвинувачений безпричинно, з низьких хуліганських спонукань у вигляді прагнення протиставити себе суспільству, проявив грубу силу, вдарив потерпілого в обличчя канцелярським ножем, у результаті чого спричинив тілесні ушкодження.

Доводи сторони захисту щодо відсутності в діях обвинуваченого складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 296 КК України, повністю були спростовані, зібраними під час досудового розслідування органами поліції та наданими у судовому засіданні прокурорами, доказами.

За вчинене діяння обвинуваченого засуджено до покарання та відшкодування у повному обсязі матеріальної та моральної шкоди потерпілому у сумі 10 тис. грн.

09.06.2016 суд апеляційної інстанції повністю погодився з доводами прокуратури, які знайшли своє відображення у вироку суду першої інстанції, та відхилив апеляційну скаргу захисника обвинуваченого, залишивши вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова у силі.

Останні новини Чернігівщини

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії 10:20

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів.