Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:59:55

Вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова відносно хулігана залишено без змін

16.06.2016   15:24Агенцiя

21.03.2016 вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова засуджено мешканця м. Чернігова за вчинення хуліганських дій, які виразились у грубому порушенні громадського порядку, явною неповагою до суспільства, які супроводжувались особливою зухвалістю та спричиненням потерпілому тілесних ушкоджень.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 14.12.2014  близько 03 год. 00 хв. біля вхідних дверей магазину ТОВ «АТБ Маркет», що по вул. Примакова, 10 у м. Чернігові обвинувачений безпричинно, з низьких хуліганських спонукань у вигляді прагнення протиставити себе суспільству, проявив грубу силу, вдарив потерпілого в обличчя канцелярським ножем, у результаті чого спричинив тілесні ушкодження.

Доводи сторони захисту щодо відсутності в діях обвинуваченого складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 296 КК України, повністю були спростовані, зібраними під час досудового розслідування органами поліції та наданими у судовому засіданні прокурорами, доказами.

За вчинене діяння обвинуваченого засуджено до покарання та відшкодування у повному обсязі матеріальної та моральної шкоди потерпілому у сумі 10 тис. грн.

09.06.2016 суд апеляційної інстанції повністю погодився з доводами прокуратури, які знайшли своє відображення у вироку суду першої інстанції, та відхилив апеляційну скаргу захисника обвинуваченого, залишивши вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова у силі.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.