На водоймах тонуть люди
З початку року у водоймах Чернігівщини потонуло 16 осіб. Така невтішна статистика є наслідком недотримання елементарних заходів безпеки громадянами під час відпочинку біля водойм.

МНС
В ставку с. Петрушівка Ічнянського району під час риболовлі потонув 42-річний мешканець смт Парафіївка. Його тіло було піднято на поверхню місцевими жителями.
В затоці річки Дніпро біля с. Дніпровське Чернігівського району місцевими жителями виявлено та піднято на поверхню тіло 22-річного місцевого мешканця. Обставини його загибелі встановлює слідство.
Зазначимо, що лише з початку червня на Чернігівщині потонуло вже 6 осіб.
Щоб уникнути трагічних випадків на водоймах, рятувальники закликають населення бути уважними та обережними під час купання. Не пірнайте і не заходьте швидко у воду після тривалого перебування на сонці. Купайтеся тільки у спеціально відведених для цього місцях, з пологим і твердим дном. Розраховуйте свої сили і не запливайте далеко від берега. Контролюйте дозвілля дітей, які можуть самостійно зайти у воду або вигадати небезпечні ігри. Ні в якому разі не заходьте у воду в нетверезому стані.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.