Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:23:44

В Прилуках про донорів пам'ятають, турбуються, шанують

14.06.2016   15:59

13 років тому міжнародна Федерація Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, Міжнародна Федерація донорів крові, Міжнародна спілка переливання крові за сприяння Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я оголосили 14 червня — Всесвітнім днем донора крові.

Саме цього дня народився відомий лікар-імунолог, лауреат Нобелівської премії Карл Ландштайнер, який зробив геніальне відкриття — винайшов групи крові. Відтоді стало можливим шляхом переливання крові рятувати життя та повертати здоров'я важкохворим. Саме цього дня у світі вшановують тих, хто добровільно віддає свою кров заради порятунку інших.

В Прилуках про донорів пам'ятають, турбуються, шанують. Про це свідчить святкова конференція донорів, яка в м. Прилуки проводиться щороку і вже стала традиційною.

Червонохрестівців у організації святкування вже багато років підтримує Почесний громадянин міста — Анатолій Мирошниченко.

На конференцію донорів було запрошено 100 чоловік з-поміж Почесних та активних донорів міста. Заступник міського голови Тетяна Фесенко від імені міської ради та всього депутатського корпусу, за сприяння виконавчого комітету міста вручила активістам Почесні грамоти, не забувши й про матеріальне заохочення городян. Святкової атмосфери в залі додавали квіти від Прилуцької м'ятно-дослідної станції.

Благородна та самовіддана справа об'єднує багатьох людей, але будь-яка ініціатива потребує нашої з вами підтримки. Шановні донори крові, вітаємо вас зі святом та бажаємо доброго здоров'я вам та вашим родинам. Живіть в гармонії та мирі, будьте щасливими, адже ваше життя дає змогу жити іншим, а ваше добро, відчувати небайдужість світу.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини