Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 18:40:04

Співробітники установ виконання покарань Чернігівщини здійснили паломництво до Свято-Успенської Унівської Лаври

14.06.2016   13:28Агенцiя

Співробітники органів та установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області взяли участь у VІІ Паломництві працівників Державної пенітенціарної служби України, присвяченому Ювілейному року Божого Милосердя.

Пенітенціарії Чернігівщини долучились до проведення прощі, в якій взяли участь представники управлінь Державної пенітенціарної служби Чернігівської, Київської, Житомирської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської областей, капелани та семінаристи. Серед паломників традиційно були родини з дітьми.

Завдяки сприянню профспілки персоналу пенітенціарної служби України співробітники змогли також відвідати святі місця і помолитися у Кременці, Почаєві і Львові.

Молитва працівників пенітенціарної служби та благання за Український народ завершили паломництво в Свято-Успенській Унівській Лаврі.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.