Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 16:35:13

Відбулось засідання робочої групи з питань скорочення податкового боргу з ЄСВ

14.06.2016   07:28Агенцiя

Днями в приміщенні Головного управління ДФС області відбулось засідання робочої групи з питань надходжень єдиного соціального внеску та зменшення обсягів заборгованості.

Робоча зустріч проводилася у рамках спільного наказу ГУ ДФС в області, Головного управління Пенсійного фонду України в області та Головного управління юстиції у Чернігівській області.

Сторони обговорили ряд актуальних питань стосовно надходжень єдиного внеску, враховуючи законодавчі зміни, що відбулися у даній сфері.

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Світлана  Волкова повідомила, що платниками Чернігівської області за чотири місяці поточного року сплачено більше 720,0 млн. грн. єдиного внеску та проінформувала про роботу, проведену фіскальними органами області зі скорочення боргів зі сплати  ЄСВ.
      
Особливу увагу присутніх вона зосередила на питанні невиплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, що може негативно вплинути на надходження єдиного внеску.

З метою зменшення заборгованості зі сплати єдиного внеску на засіданнях робочих груп з числа працівників податкових інспекцій області, Пенсійного фонду та органів виконавчої влади протягом січня-квітня проведено заслуховування 114-ти керівників підприємств - боржників та 177-ти фізичних осіб - підприємців – боржників. За результатами проведеної роботи надійшло 9,8 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Представники Пенсійного фонду та органів юстиції внесли свої пропозиції щодо спільних заходів зі скорочення боргів фізичних осіб – підприємців. Усі пропозиції будуть враховані в подальшій організації роботи робочої групи.

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини