Поліція затримала міжрегіональну розбійницьку групу
В ході реалізації оперативної інформації та проведення комплексу оперативно-технічних та розшукових заходів поліцейські управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області спільно з бійцями відділу швидкого реагування затримали «по гарячих слідах» стійку міжрегіональну розбійницьку групу, яка регулярно здійснювала зухвалі напади на помешкання громадян.
Із залученням всіх можливостей поліцейських служб кримінального блоку ГУНП в Чернігівській області правоохоронці встановили, що група з шести жителів трьох областей — Чернігівської, Київської та Житомирської — раз на кілька місяців збиралися для того, аби провести серію розбійницьких нападів на квартири та приватні будинки людей (причому різного рівня достатку).
Перелік «об’єктів уваги» складав раніше засуджений за вбивство лідер злочинного угруповання.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.