Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 01:24:11

Прокурор звернувся до суду з позовом задля повернення 26 га землі вартістю 600 тис. грн.

13.06.2016   07:34

Менською місцевою прокуратурою виявлено факт порушення вимог земельного законодавства під час розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення.

Установлено, що у 2011 році розпорядженням Сосницької райдержадміністрації місцевому жителю надано дозвіл на  виготовлення проекту відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду загальною площею понад 26 га вартістю майже 650 тис. грн. терміном на 10 років для створення (ведення) фермерського господарства за рахунок земель запасу.

Однак запроектована для відведення орендарю земельна ділянка за цільовим призначенням не використовується, фермерське господарство не створено, орендна плата та земельний податок не сплачуються.

Вказане свідчить про нераціональне використання землі за призначенням, що призводить до погіршення її якості та властивостей, ставить під загрозу  подальше ефективне використання, забезпечення збереження та відтворення природної цінності.

Реалізуючи конституційну функцію, прокурор звернувся до суду з метою визнання протиправним та скасування розпорядження районної державної адміністрації.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини