Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 09:34:34

Естафету допомоги онкохворому хлопчику прийняв Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення

11.06.2016   08:40Агенцiя

Колектив Чернігівського обласного центру есктреної медицини та медицини катастроф передав свою частку благодійної допомоги матері чернігівського трирічного хлопчика Іванка Людвика, за що берегиня багатодітної родини надзвичайно вдячна людям у білих халатах.

У дитини четверта стадія раку нирки, маля перенесло надважку операцію з видалення органу та багато курсів хіміотерапії.

Нагадаємо, що в області триває акції серед медичної спільноти на підтримку онкохворогохлопчика. Японський журавель ( паперовий птах – всесвітній символ надії на життя) облетів онкодиспансер, обласну лікарню, тубдиспансер,психоневрологічну лікарню й центр екстреної допомоги.

Ігор Даниленко, головний лікар Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, під час зустрічі зазначив:
– Звичайно ж ми підтримали цю акцію, бо хто як не лікар розуміє всю складність ситуації, особливо коли стоїть питання здоров’я дитини. Наш колектив щиро бажає хлопчику найшвидшого одужання! Я особисто вдячний кожному співробітнику нашого колективу за людяність і розуміння важливості такої підтримки.

Далі білий птах надії летить до Чернігівського обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення. Від імені колективу естафету прийняла головний лікар закладу Галина Синявська.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини