Поліція затримала серійну кишенькову крадійку
Поліцейські відділу кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області затримали 51-річну кишенькову злодійку, яка півроку оббирала чернігівців та гостей міста.
Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області підполковник поліції Сергій Кагітін, до чергової частини надійшла заява від 62-річного чернігівця, у якого під час проїзду в громадському транспорті невідома особа викрала з кишені гаманець з 666 гривнями та пенсійне посвідчення.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейськими було встановлено, що увечері заявник повертався додому тролейбусом. На черговій зупинці до салону зайшла жінка та стала поруч з потерпілим. Під час руху транспорту незнайомка увесь час штовхалася, а вже на наступній зупинці вийшла. Коли ж потерпілий, вийшовши з тролейбуса, почав переглядати вміст кишень, то виявив зникнення гаманця з грошима та пенсійного посвідчення.
Чоловік звернувся до поліцейського відділку та описав ймовірну злодійку. Саме за отриманими прикметами при проведенні розшукових заходів оперативники й затримали 51-річну кишенькову крадійку. Жінка вже була раніше засуджена за аналогічні злочини та майже 23 роки провела в місцях позбавлення волі. Вийшовши з в'язниці, на шлях виправлення не стала. Крадійка вже тривалий час вживає наркотики, що потребує чималих грошових коштів. Жінка зізналася у 5 кишенькових крадіжках, скоєних в громадському транспорті та на ринках міста, встановлюється її причетність до інших подібних злочинів.
Сергій Кагітін повідомив, що за всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.
Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня 10:16
8 квітня заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко підписав розпорядження про завершення у Чернігові опалювального сезону 2025-2026 років.
9 квітня: цей день в Україні і світі 10:13
День 1506 Російська агресія - Day 1506 Russian aggression
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.