Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 09:43:37

В ході акції «Творити, щоб жити», чернігівці зібрали понад 21 тисячу гривень для онкохворих діток

07.06.2016   12:27Агенцiя

Благодійний арт-проект «Творити, щоб жити» у Міському парку культури та відпочинку Чернігова 5 червня тривав близько чотирьох годин, участь у ньому взяли щонайменше декілька тисяч дорослих і дітей.

Їх об’єднало бажання допомогти діткам, що долають онкогематологічні хвороби та перебувають на лікуванні в Чернігівській обласній дитячій лікарні. Про проблеми хронічного недофінансування лікарні та відсутність ліків для маленьких пацієнтів інформує кампанія «Онко_Метелики».

Організатори арт-проекту доклали зусиль, щоб дорослі чернігівці мали змогу не лише проявити милосердя та пожертвувати кошти на благодійність, а й змістовно, насичено, пізнавально та креативно відпочити та провести час із своєю малечею. Ініціатор проведення арт-проекту Тетяна Шурубура - заступник директора МБФ імені Вадима Нестерчука - запросила до співпраці та співтворчості заради допомоги «онко метеликам» усіх небайдужих. На цей заклик відгукнулися майстри Чернігівської міської Ліги ділових та професійних жінок, Творча майстерня 2S, фотостудії міста, які створили гарні фотозони (до речі, шукайте свої фото на їхніх сторінках у соціальних мережах), центри дитячого розвитку, що підготували динамічні ігри, конкурси, розваги, фірма «Віват, канцелярія!» (їм окреме дякуємо за безпрограшну лотерею). Окрім того, в яскравій концертній програмі взяли участь більш ніж 15 вокальних та хореографічних колективів.

- Вперше благодійний проект «Творити, щоб жити» пройшов у Києві, коли ми збирали кошти на лікування Марії Кмити. Назву ми залишили, адже вона гарно передає суть акції, коли люди об’єднуються творчо заради допомоги іншим, - коментує подію Тетяна Шурубура. – На мій погляд, творчі люди швидше реагують на подібні проблеми через свою вразливість, особливу душевну організацію. Хоча й інші теж мають бажання допомогти, хто чим може: матеріально, морально, щось перенести, привезти, надрукувати, надати якісь ресурси. Цей проект допоміг усім чернігівцям зрозуміти: творити добро, допомагати одне одному – легко й приємно! Особливістю арт-проекту стала участь тих, хто вже зіштовхнувся з проблемою онкогематології, переборов чи бореться з недугою. Це Марія Кмита, Катерина Співак, Ірина Пархоменко, Володимир Солодовник, Павло Кущан, Олександр Черніченко, своїм прикладом вони доводять, що онкологія - не вирок. Після хвороби можна жити повним життям та реалізуватися як особистість.
 
Своєю силою, вірою та енергетикою вони надихали організаторів, а також наповнювали саму подію особливою атмосферою, про що неодноразово говорили гості арт-проекту. «Коли я хворів, мені допомагали усі – хто чим міг. Зараз я теж не можу залишитися поза цим. Я знаю, як важко буває й тому допомагаю іншим», - говорив Володимир Тетяні Шурубурі, передаючи свої картини для виставки.

Організатори ставили собі за мету зібрати 100000 гривень, які необхідні для закупівлі ліків та витратних матеріалів. Реалізувати вдалося частково, але підтримка та участь містян у вирішенні цієї проблеми є неоціненною. Так, завдяки благоднійним внескам за майстер-класи, професійні фото, аква-грим та розпис хною, участі в іграх від дитячих студій розвитку було зібрано 9027 грн. Безпрограшна лотерея від мережі магазинів «Віват, канцелярія!» допомогла зібрати ще 12640 гривень. Тож в цілому арт-проект акумулював більш ніж 21 000 гривень.

Активну участь в організації заходу взяли депутат міської ради Наталія Хольченкова, директор Міського парк культури та відпочинку Володимир Хольченков, ГО «Чернігів європейський», медіа-центр «Моє місто (Чернігів)» (Вікторія Сидорова та Геннадій Висоцький), «Громадське телебачення: Чернігів» (Анастасія Улюшева та Сергій Зосименко), телеканал «Дитинець», мережа магазинів «Віват, канцелярія!», за що усім від діток і їхніх батьків – величезне спасибі!

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.