Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 10:23:24

Робоча група з розгляду звернення колективу "Смолинського торфозаводу" ДП "Чернігівторф" провела своє останнє засідання

07.06.2016   08:19Агенцiя

6 червня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання робочої групи з розгляду звернення колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф».

У заході також взяли участь голова Семенівської районної ради Василь Малкович, депутати обласної ради: Іван Якуб, Віктор Труш, Володимир Лобосок, а також в.о. директора ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко, голова профспілкового комітету ДП «Чернігівторф», депутат Чернігівської районної ради Валентина Огієнко, начальник дільниці з видобутку і переробки торфу с. Смолин Андрій Страхов.

Арсен Дідур нагадав присутнім, що 21 березня на засіданні робочої групи було підписано Меморандум про співробітництво між Чернігівською обласною радою, державним підприємством «Чернігівторф», трудовим колективом дільниці з видобутку та переробки торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф» та місцевою територіальною громадою.

За словами заступника голови обласної ради, у рамках Меморандуму було досягнуто певних результатів, зокрема, у вирішенні в судовому порядку реструктуризації боргів перед державою, активізації розгляду кримінальних проваджень, пов'язаних з ДП «Чернігівторф». Зокрема, відбулися кадрові зміни на державному підприємстві, яке очолив місцевий керівник. Тому від депутатів обласної ради надійшла пропозиція завершити діяльність робочої групи.

На сьогоднішньому засіданні учасники наради обговорили кадрові питання, організацію виробництва, фінансовий стан та функціонування ДП «Чернігівторф» в цілому. Також було озвучено пропозицію щодо відокремлення філії «Ірванівський торфозавод»та дільниці з видобутку і переробки торфу с. Смолин від ДП «Чернігівторф» та надання їм статусу юридичних осіб.

Члени робочої групи, розглянувши всі пропозиції, вирішили завершити її роботу та ініціювати Звернення до Прем'єр-Міністра України Володимира Гройсмана і Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика щодо відокремлення філії «Ірванівський торфозавод», дільниці з видобутку та переробки торфу с. Смолин від державного підприємства «Чернігівторф» на надання їм статусу юридичних осіб. Разом з тим, члени робочої групи дійшли висновку надати право заступнику голови обласної ради Арсену Дідуру внести відповідний проект рішення на розгляд найближчого засідання сесії обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.