Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 11:05:08

Чернігівське "Відродження" стане більшим і якіснішим. Цьогоріч – перша черга

07.06.2016   07:28Агенцiя

Для ознайомлення з роботою Чернігівського центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» 4 червня, заклад відвідав народний депутат України Сергій Березенко. Разом із ним – голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, оскільки приводом для зустрічі стала підготовка до реалізації проекту реконструкції приміщень закладу коштом державного бюджету.

М«Підтримка реабілітаційного центру, значення якого неможливо переоцінити, є дійсно нагальною потребою. Ті понад дві тисячі дітей, які щороку проходять тут реабілітацію, серед яких, на жаль, є і невиліковні, потребують кращого ставлення з боку держави, поліпшенні матеріально-технічної бази закладу. Тому за пропозицією Валерія Петровича розпочато розгляд можливості підтримки «Відродження» в добудові частини корпусу цього центру для того, щоб розширити можливості в проведенні реабілітаційних процедур.

Моє завдання як народного депутата – також залучати кошти до області, тому думаю, що цього року нам удасться додатково до коштів Фонду регіонального розвитку залучити ще 20 мільйонів гривень із Фонду соціально-економічного розвитку і цільовим способом направити їх на ті проекти, які вже готові і яких Чернігівщина потребує найбільше. Вважаю, що підтримка «Відродження» є дійсно нагальною, і 9,5 мільйонів гривень із цього фонду буде виділено вже цього року для побудови першої черги проекту», – прокоментував мету свого візиту до Чернігівського центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» народний депутат України Сергій Березенко.

У ході зустрічі директор центру «Відродження» Василь Іванович Пасічник розповів про деталі проекту: «Між двома існуючими корпусами планується зведення триповерхової прибудови. У ній будуть розташовані розширені харчоблок, гідромасажний блок і невеличкий басейн. Також у приміщенні заплановане розміщення ще одного кабінету реабілітації та зали».

З метою недопущення корупційних зловживань та для найкращого контролю за якістю виконання робіт, головою ОДА Валерієм Кулічем запропоновано кошти, необхідні для будівництва, передати безпосередньому замовнику робіт – центру «Відродження», який має статус неприбуткової організації та є розпорядником бюджетних коштів.

Друга черга проекту передбачає збільшення площі закладу за рахунок надбудови третього поверху над існуючою спорудою. Це дасть змогу розширити і потужність закладу, і його функціональність. Також планується збільшити увагу в напрямку паліативної допомоги, адже центр «Відродження» забезпечує медико-соціальну реабілітацію дітей-інвалідів, за якої обидва напрямки – медичний і соціальний – створюють комплекс, який необхідний усім пацієнтам – тим, хто одужує, а особливо тим, які, на жаль, підуть із життя через невиліковну хворобу. Народний депутат України приділив окрему увагу методам надання паліативної допомоги у центрі, оскільки опікується темою і був, зокрема, ініціатором нещодавнього громадського обговорення проблеми в Чернігівській ОДА.

У свою чергу голова облдержадміністрації Валерій Куліч, який підтримує заклад та лобіює реалізацію проекту з часу виникнення ідеї, висловив готовність повного сприяння фактичним роботам, обговорив із народним депутатом, директором центру та директором Департаменту соціального захисту населення механізми втілення проекту в життя. «За планом, реальні роботи мають бути розпочаті вже протягом місяця. Введення в експлуатацію першої черги можливе вже до кінця року, а до кінця наступного – реалізація проекту реконструкції Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» – у повному обсязі», – висловив не безпідставні сподівання Валерій Куліч.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини