Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 14:08:08

Прокуратурою області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора фіктивної фірми

03.06.2016   11:43Агенцiя

Прокуратурою області здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно місцевого жителя, який за винагороду створив фіктивне підприємство з метою прикриття незаконної діяльності підприємств реального сектору економіки.

У ході досудового розслідування встановлено, що обвинувачений у квітні  поточного року підписав реєстраційні документи на створення товариства з обмеженою відповідальністю.

Усвідомлюючи, що реєстрація підприємства здійснюється з метою прикриття незаконної діяльності, як власник та директор товариства відкрив поточні рахунки в банківських установах та завірив у приватного нотаріуса картки із зразками своїх підписів та відбитками печаток вищезазначеного підприємства, після чого надав довіреності на представлення інтересів зареєстрованого ним підприємства іншим особам. У подальшому підприємство було зареєстровано у м. Києві.

«Директору» фіктивного підприємства оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 27, ч. 1 ст. 205  КК України (співучасть у фіктивному підприємництві, тобто створення або придбання суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності).

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.