Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 13:27:57

Прокуратурою області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора фіктивної фірми

03.06.2016   11:43Агенцiя

Прокуратурою області здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно місцевого жителя, який за винагороду створив фіктивне підприємство з метою прикриття незаконної діяльності підприємств реального сектору економіки.

У ході досудового розслідування встановлено, що обвинувачений у квітні  поточного року підписав реєстраційні документи на створення товариства з обмеженою відповідальністю.

Усвідомлюючи, що реєстрація підприємства здійснюється з метою прикриття незаконної діяльності, як власник та директор товариства відкрив поточні рахунки в банківських установах та завірив у приватного нотаріуса картки із зразками своїх підписів та відбитками печаток вищезазначеного підприємства, після чого надав довіреності на представлення інтересів зареєстрованого ним підприємства іншим особам. У подальшому підприємство було зареєстровано у м. Києві.

«Директору» фіктивного підприємства оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 27, ч. 1 ст. 205  КК України (співучасть у фіктивному підприємництві, тобто створення або придбання суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.