Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 10:35:14

25-ту річницю створення господарських (арбітражних судів) відзначили служителі закону Чернігівщини

03.06.2016   08:05Агенцiя

Урочисті збори з нагоди ювілейної 25-ї річниці створення господарських (арбітражних) судів відбулися сьогодні, 1 червня, в обласному центрі.

Привітати із професійним святом суддів, працівників апарату та ветеранів Господарського суду області завітали голова обласної ради Ігор Вдовенко, голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, представники правоохоронних органів, а також колеги із Апеляційного та Адміністративного судів Чернігівщини.

Учасники заходу ознайомились із ключовими фактами з історії створення господарських судів в регіоні, згадали основні досягнення суддівського корпусу, спрямовані на утвердження верховенства права та справедливості в державі.

Вітаючи служителів Феміди Чернігівщини, голова обласної ради відзначив, що ефективна і злагоджена діяльність судової системи – це важливий фактор прогресивного розвитку нашої країни на шляху творення громадянського суспільства, становлення України як європейської демократичної правової країни.

Дякуючи присутнім за високу професійну компетентність та сумлінну роботу, Ігор Вдовенко висловив переконання, що суддівський корпус Чернігівщини і надалі докладатиме максимум зусиль для зміцнення ключових засад судочинства, відновлення справедливості у суспільстві, а також захисту прав і свобод громадян.

Окрім щирих привітань, працівники Господарського суду цього дня також отримали від керівництва області, міста почесні грамоти та відзнаки з нагоди свята.

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ