Прокуратурою поновлено права в’язнів
Прокуратурою області перевірено додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства в діяльності Регіональних комісій Управління ДПтС України в Чернігівській області з питань розподілу, направлення та переведення для відбування покарання осіб, засуджених до позбавлення волі.
Встановлено, що всупереч вимогам чинного законодавства створено Регіональну комісія Управління з питань переведення засуджених до колоній іншого рівня безпеки, а функції, які вона виконувала, є підміною роботи адміністрацій установ виконання покарань області та Апеляційної комісії ДПтС України.
Завдяки її «роботі» терміни розгляду клопотань засуджених про застосування передбачених законодавством пільг безпідставно затягувалися на невизначений строк. А рішення цієї комісії не могли бути оскаржені через відсутність законних підстав для її функціонування та прийняття постанов.
Вжитими прокуратурою заходами діяльність Регіональної комісії припинено.
Питання застосування пільг засудженим вирішуються у встановленому законом порядку.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.