5-річний Роман Фесюн став лауреатом акції "Герой-рятувальник року"
1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей керівництво Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області, Сновської райдержадміністрації, районної ради завітало до с. Рогізки, аби привітати юного героя - 5-річного Романа Фесюна, який під час пожежі врятував двох своїх молодших братів.
Нагадаємо, що 24 березня о 15:09 до Служби порятунку "101" у Сновському районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків, що у с. Рогізки. На момент прибуття пожежно-рятувальних підрозділів, полум'ям було охоплено кімнати та дах помешкання. Спільними діями вогнеборців пожежу о 17:10 остаточно ліквідовано.
Як з`ясувалось, пожежа виникла внаслідок несправності електромережі в одній з кімнат, де гралися три хлопчики: півторарічний Владислав, трирічний Даниїл та п`ятирічний Роман, які залишились вдома самі. На щастя, старший з дітей, Роман, помітивши загоряння, не розгубився та вивів з палаючої оселі своїх молодших братів.
Начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий подарував хлопчику та його братикам солодощі та дитячі іграшки. "Від імені Державної служби України з надзвичайних ситуацій та від себе особисто я хочу подякувати нашому герою за мужність та рішучість, які допомогли зберегти 2 людських життя. Цей вчинок характеризує його, як сміливого чоловіка, який завжди прийде на допомогу у важку хвилину. Сподіваюсь, що саме такі мужні та сміливі діти, як Роман вирішать у майбутньому пов'язати своє життя з професією рятувальника та поповнять ряди фахівців ДСНС України. Бажаю вам бути здоровими, завжди усміхненими та впевнено дивитись у майбутнє, адже саме від вас залежить те, яким воно буде. Нехай здійснюються всі ваші мрії і задуми! Зі святом вас!", - зазначив Роман Гордовий.
За свій героїчний вчинок Роман є лауреатом акції «Герой-рятувальник року» і буде представляти Чернігівщину у Всеукраїнській акції, нагородження переможців якої відбуватиметься 17 вересня під час урочистого святкування професійного свята – Дня рятівника.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.