Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 11:14:27

У Чернігові подано 60 проектів бюджету участі

01.06.2016   11:09

31 травня закінчився термін прийому пропозицій (проектів) від чернігівців у рамках реалізації громадського бюджету (бюджету участі).

Прийом документів здійснювався відділом звернень громадян міської ради. За словами начальника відділу Олени Редчиць, всього надійшло 60 проектів.

Найбільша кількість пропозицій стосується сфери освіти, культури й медицини. Серед цікавих незвичних – придбання машини, яка робить сніг. Після ретельного вивчення та перевірки (на реалістичність, можливість реалізувати проект упродовж року) всіх пропозицій, у вересні буде проведено загальноміське голосування, яке визначить переможців.

На реалізацію проектів-переможців поточного року в бюджеті Чернігова на 2017 рік планується передбачити до 1% від загальноміського бюджету. Орієнтовно це близько 5 млн грн.

Нагадаємо, минулого року чернігівцями подано 73 проекти, 56 допущені до голосування, з яких 32 стосувалися капітальних видатків і 24 – поточних. Переможцями, шляхом голосування чернігівців, визначені 17 проектів, 13 – у частині поточних витрат, 4 – у частині капітальних витрат. На реалізацію цих проектів виділялось 4,8 млн грн.

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини