Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 23:58:59

Чим може допомогти громадськість медичній галузі?

01.06.2016   09:52Агенцiя

31 травня у громадському прес-центрі "Ініціатива" відбулась прес-конференція представника Чернігівської обласної громадської організації “Центр політичних студій та аналітики” Сергія Старченка.

Темою заходу стало підбиття підсумків програмної ініціативи "Громадське здоров'я" в рамках проекту  "Місцеві бюджети під  контролем громадських і пацієнтських організацій."

"Мета нашої діяльності максимально збільшити вплив громади на медичну галузь. Лише спільними зусиллями влади, медиків і громади ми зможемо вирішувати нагальні питання у сфері медицини, а їх, як відомо наразі велика кількість." – розповів Сергій Старченко.

Говорячи про успіхи медицини на Чернігівщині, можемо згадати про відкриття бази наявних препаратів у чернігівських лікарнях, збільшення виділених коштів на профілактику туберкульозу у дітей в 5 разів в порівнянні з минулим роком та  скасування добровільних внесків у дитячих поліклініках.

"В цьому році, для розвитку медицини на Чернігівщині було зроблено, як ніколи багато. Особливо це стосується сфери боротьби з такою соціальною хворобою, як туберкульоз. Не примножуючи своїх досягнень, адже в першу чергу це щоденна праця лікарів, хотілось би зазначити, що значна заслуга тут є і зі сторони громадськості, яка ці всі питання піднімала. А взагалі тільки разом: лікарі, громадськість та депутати, тільки працюючи в тандемі зможуть вирішити будь які питання в сфері медицини." – зазначив Сергій Старченко.

Підсумовуючи, Сергій Старченко зазначив, що громадські активісти і надалі продовжуватимуть моніторинг медичної галузі, та вноситимуть свої пропозиції до представників влади.

Останні новини Чернігівщини

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

Наймасштабніша партія і гучне затримання контрабанди цигарок на Чернігівщині

Наймасштабніша партія і гучне затримання контрабанди цигарок на Чернігівщині 13:40

Увечері, 7 серпня, в пункт пропуску «Нові Яриловичі» на в’їзд в Україну смугою руху «червоний коридор» прибув вантажний автомобіль марки «Даф» За кермом транспортного засобу білоруської реєстрації був 29 річний громадянин Білорусі.

У Чернігівській міськраді привітали будівельників з прийдешнім професійним святом

У Чернігівській міськраді привітали будівельників з прийдешнім професійним святом 13:31

Напередодні Дня будівельника, який відзначається традиційно в другу неділю серпня, в Чернігівській міській раді відбулося нагородження кращих працівників цієї галузі нашого міста.

У Чернігівській області виявлено +28 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено +28 нових випадків COVID-19 13:25

За даними Управління охорони здоров’я станом Чернігівської ОДА на 13.00 суботи 8 серпня в області зафіксовано 28 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини