Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 10:35:05

Засідання круглого столу "Сталий розвиток за участі місцевих громад"

28.05.2016   13:13

25 травня у великому залі Ніжинської міської ради відбулось засідання круглого столу «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Засідання проводилось з метою розповсюдження досвіду впровадження ініціатив громадських організацій та ОСББ на місцевому рівні, ознайомлення із загальними принципами підходу сталого соціального, економічного та екологічного розвитку, залучення організацій, громад міста до застосування на практиці підходу сталого місцевого розвитку.

Захід розпочався зі вступного слова першого заступника міського голови Григорія Олійника. Далі виступила Тетяна Сила, декан факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету, з презентацією на тему: «Сталий розвиток в Україні – міф чи реальність?», яка була обговорена учасниками круглого столу.

Учасники заходу, серед яких були присутні представники ОСББ та громадських об’єднань-учасників Проекту ЄС/ПРООН, також обговорили загальні принципи підходу сталого розвитку на місцевому рівні, кращі практики розвитку організацій громад міста, досвід застосування заходів енергозбереження в багатоквартирних будинках.

Ще однією темою для обговорення стала тема розвитку ОСББ та громадських організацій як важливої ланки для досягнення сталого розвитку на місцевому рівні, представлена Ніною Підколзіною, координатором Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:40

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:22

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 квітня по 8:00 15 квітня 2021 року.

25 кандидатів претендували на 6 посад старост у Сосницькій громаді

25 кандидатів претендували на 6 посад старост у Сосницькій громаді 08:15

Кожен охочий стати представником громади пройшов конкурсний відбір та співбесіду, а також презентував своє бачення розвитку старостинського округу перед депутатами, які й визначили хто із кандидатур обійматиме посаду.

Прокуратура повернула громаді області будівлю, за яку вчасно не сплачувалася орендна плата

Прокуратура повернула громаді області будівлю, за яку вчасно не сплачувалася орендна плата 08:03

Вивченням питання сплати коштів за оренду об’єктів державної та комунальної власності встановлено, що одним із суб’єктів господарювання тривалий час порушуються умови щодо своєчасного внесення до обласного бюджету орендної плати за договором оренди нежитлової будівлі загальною площею 255 кв. м, розташованої на вул. Хлібопекарській у м. Чернігові.