Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 21:55:50

Засідання круглого столу "Сталий розвиток за участі місцевих громад"

28.05.2016   13:13

25 травня у великому залі Ніжинської міської ради відбулось засідання круглого столу «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Засідання проводилось з метою розповсюдження досвіду впровадження ініціатив громадських організацій та ОСББ на місцевому рівні, ознайомлення із загальними принципами підходу сталого соціального, економічного та екологічного розвитку, залучення організацій, громад міста до застосування на практиці підходу сталого місцевого розвитку.

Захід розпочався зі вступного слова першого заступника міського голови Григорія Олійника. Далі виступила Тетяна Сила, декан факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету, з презентацією на тему: «Сталий розвиток в Україні – міф чи реальність?», яка була обговорена учасниками круглого столу.

Учасники заходу, серед яких були присутні представники ОСББ та громадських об’єднань-учасників Проекту ЄС/ПРООН, також обговорили загальні принципи підходу сталого розвитку на місцевому рівні, кращі практики розвитку організацій громад міста, досвід застосування заходів енергозбереження в багатоквартирних будинках.

Ще однією темою для обговорення стала тема розвитку ОСББ та громадських організацій як важливої ланки для досягнення сталого розвитку на місцевому рівні, представлена Ніною Підколзіною, координатором Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини

Виплати допомоги по вагітності та пологах нараховано 219 працюючим жінкам Чернігівщини 17:57

Протягом липня управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області прийняло до оплати заяви-розрахунки для фінансування допомоги по вагітності та пологах на суму 6,5 млн грн.

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев

За позовом прокуратури з особи стягнуто 200 тисяч гривень збитків, завданих незаконною порубкою дерев 17:39

Чернігівський апеляційний суд за участі прокуратури залишив без змін рішення Коропського районного суду області. У задоволенні апеляційної скарги фізичної особи, в якій ставилося питання про скасування рішення суду першої інстанції, суд відмовив.

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків 17:27

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку 17:24

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.