Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 14:43:09

Відбулися загальні збори членів Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"

12.04.2012   13:24

11 квітня за участю заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, заступника начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віктора Кравченка, представників головного управління Пенсійного Фонду України в Чернігівській області, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи відбулися загальні збори членів Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України".

На засіданні поінформовано про стан виконання програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у І кварталі 2012 року, виконання Меморандуму про взаємодію та співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівським обласним відділенням Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, Чернігівською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України", обговорені актуальні проблеми даної категорії громадян та шляхи їх вирішення.

Виступаючи перед інвалідами-чорнобильцями Валентин Мельничук, зокрема, зазначив, що Чернігівщина - один з найбільш постраждалих від Чорнобильської катастрофи регіонів країни. Однак наближається вже 26-а річниця цієї нерадісної дати, а проблем із соціальним захистом ліквідаторів чорнобильського лиха не меншає. Не краща ситуація і щодо додержання законодавства стосовно територій, які зазнали радіоактивного забруднення.

Виступаючий зазначив, що обласна рада ніколи не стояла осторонь цих процесів. Зокрема, в минулому році від імені Чернігівщини заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь і виступив на парламентських слуханнях з чорнобильських проблем, де загострив увагу на невиконанні Національної програми України щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, на відсутності фінансування житлової програми Чорнобильців та інших соціальних програм.

Відповідно до плану роботи обласної ради на 2012 рік передбачено в 4 кварталі знову повернутися до розгляду питання виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", зазначив виступаючий. Він також поінформував  і про напрями роботи обласної ради щодо покращання медичного обслуговування інвалідів-чорнобильців. Як приклад, комунальне підприємство "Ліки України" Чернігівської обласної ради, яке відпускає лікарські засоби чорнобильцям по одній із найнижчих в країні рівнів їх вартості. Обласна рада, наголосив він, і надалі буде опікуватися проблемами соціального захисту чорнобильців та виходити із законодавчими ініціативами щодо цього до вищих органів влади нашої країни.

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ