Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 15:18:24

Тверезість - норма життя

12.04.2012   11:21Агенцiя

Переконати у цьому безробітних намагалися фахівці служби зайнятості та активісти Чернігівської обласної громадської організації "Тверезий Чернігів". Для двох десятків шукачів роботи, котрі стоять на обліку в Чернігівському РЦЗ, спеціалісти служби зайнятості організували лекцію "Вплив алкогольно-тютюнових програм на здоров'я та соціальне життя особистості". Провели захід представники "Тверезого Чернігова": голова організації Геннадій Сірий, юрист (вона ж психолог) Марина Єщенко та педагог Ольга Ігнатенко.

Захід не був схожим на нудну лекцію - він пройшов у формі інтерактивної бесіди. Було розкрито вплив алкоголю та тютюну на людину в цілому, наслідки тютюнопаління та вживання спиртних напоїв, наведено статистику алкоголізму в світі та Україні, приклади із життя залежних від алкоголю людей, а також показано вихід із алкогольної залежності.

Активісти громадської організації відмітили, що пияцтво приносять нашому суспільству великі моральні і матеріальні втрати. При зловживанні алкогольними напоями знижується продуктивність праці, втрачаються трудові навики і кваліфікація, занепадає трудова дисципліна. Виробничі травми частіше бувають у понеділок (так званий "важкий" день) або у дні після свят, коли працездатність організму ще не відновилася після алкогольного сп'яніння.

При алкоголізмі, як правило, людина психічно деградує. Втрачається не тільки здоров'я, а й людська гідність. Багато людей помирає від алкоголю в молодому віці. Разом з пияцтвом у сім'ю приходять матеріальні нестатки, сварки, бійки. Багато сімей внаслідок цього розпадаються. Отож, пияцтво і алкоголізм слід розцінювати не тільки як особисту трагедію, а й як соціальне лихо, боротьба з яким потребує  спільних зусиль.

Органи здорової людини та п'яниці і курця, правду про те, що відбувається з організмом людини, коли туди потрапляє алкоголь і тютюновий дим, учасникам заходу показали у відеороликах. Видовищні кадри вразили глядачів і, за їх словами, переконали у негативному впливі цих речовин на людину. Лектори зазначили, що факти руйнівної дії алкоголю та тютюну на організм людини підтверджують і наукові праці класиків світової медицини, і досліди на тваринах, і висновки лікарів, і трагічні історії з життя.

З власного досвіду активісти ЧОГО "Тверезий Чернігів" розповіли присутнім про незаперечні і безсумнівні переваги здорового способу життя. Вони зазначили, що врешті-решт людина сама вирішує, як їй жити, але все ж таки варто завжди прислухатися до здорового глузду і не втрачати розсудливості.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Городнянщина. Хроніка життя в облозі

Городнянщина. Хроніка життя в облозі 07:58

24 лютого. Того ранку о четвертій годині, коли ледь починало світати, Городня не спала.

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини?

Як будуть відновлювати зруйновані під час бомбардувань підприємства Чернігівщини? 07:50

Промислові потужності Чернігівщини зазнали значних пошкоджень під час активних бойових дій.

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині?

Як під час війни проходить освітній процес на Чернігівщині? 07:34

Через широкомасштабну збройну агресію російської федерації проти України та активні бойові дії, які проходили на території Чернігівської області, багато цивільних об’єктів та об’єктів критичної й соціальної інфраструктури зазнали нищівних ударів.

23 травня - цей день в Україні і світі

23 травня - цей день в Україні і світі 07:30

23 травня в Україні – День морської піхоти, День Героїв – свято пам'яті борців за свободу України.

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

АНОНСИ ПОДІЙ