Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 12:54:42

Збори Громадської ради: традиційні теми та відсутність кворуму

26.05.2016   11:47Агенцiя

Чи не кожне засідання Громадської ради при облдержадміністрації розпочинається питанням про його правомочність.

Адже чимало громадських активістів до роботи у Громадській раді ставляться досить пасивно, не з’являючись на засідання. Здається, вчора у ГР вирішили покласти цьому край. Члени регламентного комітету пообіцяли у черговий раз проаналізувати відвідуваність та виключити ще десяток-другий прогульників.

Проте, хоч замість офіційного засідання було проголошено загальні збори, це не вплинуло на порядок денний зустрічі. Хіба що на послідовність розгляду питань, адже далеко не всі члени ГР мають досить витримки, щоб дочекатися кінця засідання.

Першим розглядалося вже традиційне для засідань Громадської ради питання створення РЛП «Ялівщина». Однак тут на учасників засідання чекав сюрприз. Адже замість одного звернення — до Чернігівського міського голови та міської ради щодо мораторію на рішення стосовно земель РЛП «Ялівщина», голова робочої групи Тамара Петрова зачитала ще одне — до голови облдержадміністрації Валерія Куліча стосовно службової перевірки діяльності посадовця Чернігівської ОДА, у діях якого робоча група угледіла порушення законодавства. Друге звернення було одразу ж передане до канцелярії ОДА. А прохання про земельний мораторій збори Громадської ради після тривалих суперечок все ж вирішили направити до міської ради Чернігова.

Питання припинення діяльності митного терміналу на вулиці Жабинського у всіх на слуху в обласному центрі вже не один місяць. Втрутитися в ситуацію вирішила і Громадська рада при облдержадміністрації. Член комітету з питань підприємництва, економіки та фінансів ГР Сергій Самоненко, докладно розповівши історію закриття ТОВ «Термінал – Центр», запропонував звернутися до керівництва митниці ДФС з вимогою терміново розглянути заявки господарюючих суб’єктів на організацію роботи митного терміналу у форматі «єдиного офісу». Збори Громадської ради підтримали й цю пропозицію.

А от звернення автоперевізників про необхідність компенсації перевезень пільгових категорій населення було направлено на доопрацювання. Оскільки члени Громадської ради так і не дійшли згоди, кому потрібно компенсувати проїзд: перевізникам чи безпосередньо пільговикам.

На завершення збори Громадської ради підтримали ініціативу створення ПЗФ «Кордівка» та взяли до відома звіт голови ГР Вадима Антошина.

Участь у роботі Громадської ради взяла заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Останні новини Чернігівщини

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.

Що таке ГІС? І яке відношення ця абревіатура має до роботи органів державної виконавчої влади?

Що таке ГІС? І яке відношення ця абревіатура має до роботи органів державної виконавчої влади? 11:01

Про ці та інші питання йшлося під час дистанційного навчання «Застосування геоінформаційних систем в роботі органів державної влади».